. Pınar Deniz imaj değiştirdi!

Pınar Deniz imaj değiştirdi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Yargı' dizisinin 'Ceylin Erguvan'ı Pınar Deniz, dijital platformda yayınlanacak yeni projesi için imaj değiştirdi. Saçlarını kızıla boyatan güzel oyuncunun yeni hali hayranlarını ikiye böldü. 28 yaşındaki Deniz'i beğenenlerin yanı sıra “Eski rengine dön, bütün havan gitmiş” diyenler de oldu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Yargı' adlı dizide Kaan Urgancıoğlu ile başrolü paylaşan Pınar Deniz, birkaç ay önce bir mücevher firmasını temsilen Cannes Film Festivali'ne katılmıştı. Kırmızı halıda Özgür Masur imzalı su yeşili bir elbise giymeyi tercih eden güzel oyuncunun parti için tercih ettiği pembe renkli mini elbisesi de dikkat çekmişti. Cannes'da verdiği pozları sosyal medya hesabından takipçileriyle de paylaşan güzel oyuncunun stiline binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

'SADE OLMAK İSTEDİM'

Cannes'daki kıyafet seçimi konusunda 'Biraz daha duru ve sade olmak istedik zaten. Bir de mücevher olduğu için sade giyinip, mücevherlerin ön planda olmasını istedik' açıklamasını yapan Pınar Deniz'in yoğun iş temposu devam ediyor. Reklam filmlerinin yanı sıra dijital bir platform ile anlaşan güzel oyuncu, yeni projesi için imaj değiştirdi.

Pınar Deniz imaj değiştirdi!

SAÇLARINI BOYATTI

Bu zamana kadar çeşitli rollerde oynayan Pınar Deniz, yeni projesi için kahverengi olan saçlarını kızıla boyattı. Ünlü isim, yeni imajını 2,7 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabından yayınlayarak 'Bil bakalım ben kimim?' notunu düştü.

Pınar Deniz imaj değiştirdi!

HAYRANLARINI İKİYE BÖLDÜ

Rolü için imaj değiştiren 28 yaşındaki oyuncunun son hali hayranlarını ikiye böldü. Bazıları Deniz'e kızıl saçlarını çok yakıştırırken bazıları da “Eski rengine dön, bütün havan gitmiş” gibi yorumlar yaptı.

'HERKESİN HİKAYESİ DEVAM EDİYOR'

Öte yandan birkaç ay önce Yiğit Kirazcı ile ilişkilerini sonlandırma kararı alan Deniz, ayrılık sebebinin sorulması üzerine, “Bu çok özel bir konu. Yiğit ile ayrıldık. Herkesin kendi hikayesi devam ediyor” yanıtını vermişti.