. Neslihan Atagül'den dikkat çeken sözler!

Neslihan Atagül'den dikkat çeken sözler!

Neslihan Atagül, kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile 2016 yılında nikâh masasına oturmuştu. Uzun süredir herhangi bir projede yer almayan oyuncu, yazar Peride Celal'in 1963 yılında kaleme aldığı 'Gecenin Ucunda' romanından uyarlanan dizide 'Avukat Macide'yi canlandıracak. Atagül'ün partneri ise eşi Kadir Doğulu oldu. Güzel oyuncu, mmutlu bir evlilik sürdürüdüğü eşine övgüler yağdırdı.

Son olarak rol aldığı 'Sefirin Kızı' adlı diziden geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle ayrılmak zorunda kalan Neslihan Atagül, şimdilerde eşi Kadir Doğulu'yla kamera karşısına geçmek için gün sayıyor. 2013-2014'te yayınlanan 'Fatih Harbiye'de tanışıp aşk yaşamaya başlayan oyuncu çift, sekiz yıl aradan sonra başrolü paylaşacakları 'Gecenin Ucunda' dizisinin setinde buluşacak.

'BİLAKİS KONFORLU OLACAK'

Neslihan Atagül, önceki gün yapımcı Erol Avcı ile Etiler'de bir mekanda toplantı yaptı. Bir saat süren toplantının ardından mekandan ayrılan 29 yaşındaki güzel, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi.

Neslihan Atagül'den dikkat çeken sözler!

Heyecanlı olduğunu belirten Atagül, 'Yakında başlayacağız gibi görünüyor, her şey yolunda' dedi. Ünlü oyuncu, 'Eşinizle kamera karşısına geçmek sizi zorlayacak mı?' sorusuna, 'Hayır, bilakis çok konforlu olacağını düşünüyorum, sonuçta eşimle oynayacağım” yanıtını verdi.

DOĞULU'DAN ÖZEL BİR HEDİYE GELDİ Mİ?

Geçtiğimiz haziran ayında altıncı evlilik yıl dönümlerini kutladıkları hatırlatılan Neslihan Atagül'e, 'Kadir Bey'den özel bir sürpriz geldi mi?' sorusu üzerine, şu ifadeleri kullandı:


'Kadir hayatımda olduğu sürece umarım her zaman olur. Onun hayatımda varoluşu zaten benim için muazzam bir hediye.'

Neslihan Atagül'den dikkat çeken sözler!

'BEN YAPMADIM, ARKADAŞIM YAPTI'

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu, 13 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından atla ilgili yaptığı paylaşım hatırlatılınca, 'Onu arkadaşım paylaştı, ben de repost yaptım. Ben yapmadım onu, arkadaşım yaptı. Böyle geyikler yapıyoruz” şeklinde konuştu.

'KADİR'E SORUN, HİÇBİR FİKRİM YOK'

Oyunculuğun yanı sıra yapımcılık deneyimine de başlayan Atagül, 'Gayet güzel gidiyor her şey, çok yolunda” demekle yetindi. Dizinin yayın tarihiyle ilgili bilgisi olmadığını söyleyen oyuncu, 'Kadir ve Erol Abi'ye sorun, hiçbir fikrim yok” açıklamasını yaptı.