Seren Serengil'den Acun Ilıcalı'ya tepki!

Acun Ilıcalı'nın yarışmadan öte, karmaşık ilişki yuvasına döndürdüğü Survivor adlı yarışmaya bir tepki de Seren Serengil'den geldi. Serengil, Acun Ilıcalı'nın bilerek bunları aldığını ve programı özel hayatlarla ayakta tutmaya çalıştığını iddia etti

Survivor'da Nisa, Ogeday, Mert ve Sude arasında yaşananlara Söylemezsem Olmaz programında ilginç bir yorum yapıldı. Seren Serengil 'Burası Biri Bizi Gözetliyor evi mi? Baktı Acun Survivor seyredilmiyor bu hikâyeler olmaya başladı' yorumuyla şaşırttı.

Survivor All Star'da Mert Öcal ve Sude yakınlaşması Nisa ve Ogeday'ın müdahalesiyle bölünmüştü. Survivor Mert'in Sude ve eski yarışmacı Makbule ile gayrımeşru ilişki yaşadığını Survivor'un Gönüllüler Takımı'nda yer alan Ogeday ve Nisa iddia etmişti. Yaşanan olaylardan sonra sosyal medya karışmış ve bu ilişki ağı yarışmaların önüne geçmişti.

Seren Serengil, Bircan Bali ve Arto'nun da gündeminde Survivor'da yaşananlar vardı. Seren Serengil yaşananları duyunca 'Burası Biri Bizi Gözetliyor mu? Baktı Acun Survivor seyredilmiyor bu hikâyeler olmaya başladı. Acun bilerek aldı bunları bence... Özel hayat konuşulmayan program tutmuyor' yorumunda bulundu.

Arto ise bunun üzerine 'Müge Anlı'da bile göremezsin bunu' dedi.