. Serdar Ortaç nafakasını ödeyemedi!

Serdar Ortaç nafakasını ödeyemedi!

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan'ın nafakasını ödeyememeye başladı, Loughnan, isyan edince kameralar önünde özür dileyip borçlarını sıraladı.

Serdar Ortaç nafakasını ödeyemedi!
Serdar Ortaç, geçtiğimiz akşam Ataşehir bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesinde basın mensupları ile bir araya gelen Serdar Ortaç çarpıcı açıklamalarıyla dikkat çekti. Eski eşi Chloe Loughnan'a nafaka ödemediğini doğrulayan Ortaç, borçlarını da sıraladı.

Eski eşi Chloe Loughnan'ın nafakasını ödemediğini kabul eden Ortaç, şunları söyledi:

"Kız bu konuda çok haklı. Boşandık, nafaka konusunda anlaştık. Her ay ödemem gereken bir para var. Birinciyi ödeyemedim, sabretti. İkinciyi ödeyemedim sustu. Üçüncü, dördüncü derken hep sustu.''

''Artık yazdı, 'Serdar bende burada aç mı kalayım? Benim de burada ihtiyaçlarım oluyor' diye. Özür diledim. Şimdi biraz toparladım, toparladıkça gönderiyorum. Ama tabi daha çok borcum var. Ses çıkarmıyor şu an, anlayış gösteriyor."

Serdar Ortaç dikkat çeken sözlerine şöyle devam etti:

"Geçmiş günlere göre borçlarımı azalttım. Bir devlete vergi borcum var. Yapılandırmaya alacaklar. Bankaya borcum var, onları da yapılandıracaklar. Canımı mı alacak? Başka çaremiz yok. Çalışacağız, insanları eğlendireceğiz, kazanıp ödeyeceğiz."

Serdar Ortaç, gece hayatının da pandemi koşulları ile birlikte yeni bir kimliğe büründüğünü dile getirdi:

"Bundan sonra gece 12'de eğlence bitecek ve gidip uyuyacağız. Ben bu işe yıllar önce Karabiberim şarkısı ile başladığımda sabah 7'de bitirirdik bu işi. Şimdi daha iyi. Biz de yorulmuyoruz, dinleyende...

Madalyonun diğer yüzünde ise çok başka bir tablo var. Çünkü gece hayatında, eğlenen insanlar mekandan çıktığı anda, taksicisinden, restoranına, valesinden, garsonuna herkes para kazanıyor.''

''Hepsinin durumu vahim. Bu virüs 100 senede bir geliyor, bu da bize denk geldi, inşallah hep birlikte atlatacağız."

Muhabirlerin yeni albüm sorularına da samimiyetle yanıt veren şarkıcı, müjdeyi verdi: "DMC ile beraber, eski şarkılarımdan 20 tane seçerek, diğer sanatçı arkadaşlara okutacağız. Orhan Gencebay'ın, Yıldız Tilbe'nin yaptığı gibi biz de "Sahibinin Sesi" topluyoruz.'' ''İçinde, Hadi Çal Giderken Kapımı, Karabiberim, Yaz Günü, Gitme, Yaz Yağmuru, Bilsem Ki, Mesafe, Şeytan, Korkma Kalbim gibi popüler şarkılardan seçtiğimiz bir albüm olacak"