Brad Pitt ve Angelina Jolie yeniden görüşüyor!

Angelina Jolie ile Brad Pitt arasındaki gerilim bitti. 2016 yılında olaylı bir şekilde ayrılan ve geçtiğimiz yıl resmen boşanmaları gerçekleşen Angelina Jolie ile Brad Pitt, Nisan 2019 tarihinden bu yana ilk kez iyi bir ilişki kurdu. Dünyaca ünlü ikili, çocukları için bir velayet programı belirlendi. 44 yaşındaki Jolie ile 56 yaşındaki Pitt, velayet konusunda anlaşınca, aradaki buzların da eridiği iddia edildi.

Brad Pitt ve Angelina Jolie yeniden görüşüyor!
Angelina Jolie ve Brad Pitt çocuklarının velayet planı üzerinde anlaştıktan sonra aralarındaki gerilim son buldu. Daily Mail'in haberine göre; geçen yıl boşanan çift, çocukları Maddox (18), Pax (16), Zahara (15), Shiloh (14) ikizler Knox ve Vivienne'in (11) velayet sorununu çözmelerinin ardından ilişkilerini düzeltti.

Brad Pitt'e yakın bir kaynak, 'Brad için çocukları en önemli şey. Arkadaşlarına, hayatta pek çok şeyi çocuklarından öğrendiğini anlatıyor. B O ve Angie velayet için anlaşınca ilişkileri de düzeldi' diye konuştu.

Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin ilk biyolojik çocuğu olan Shiloh gelecek hafta 14 yaşına giriyor. Kaynaklara göre Shiloh her iki ebeveyniyle de yakın ilişki içinde ve tüm aile birlikte doğum günü kutlaması yapmayı iple çekiyor.

44 yaşındaki Jolie ile 56 yaşındaki Pitt'in resmen boşandıklarından bu yana ilk kez bu kadar iyi bir ilişki kurdu. Çocuklar için bir velayet programı belirlendi. Program, ikilinin geçmişte yaşadıkları gerilimi yaratmaktan uzak. Çocuklar hem anneleri hem de babalarıyla zaman geçiriyor ve mutlu.

Öte yandan Pitt'in evlatlık çocukları Maddox ve Pax ile görüşmediğini iddia ediyor. 18 yaşındaki Maddox artık reşit olduğu için kendi kararlarını verebiliyor. Güney Kore'de üniversitede okuyan Maddox salgın tecriti nedeniyle ABD'ye, ailesinin yanına döndü. Bir dönem Pitt ile sorun yaşadıkları, hatta boşanmanın da bu sorundan ileri geldiği iddia edilmişti. Usta oyuncunun diğer evlatlık oğlu Pax ile neden görüşmediği ise bilinmiyor.

Jolie-Pitt ikilisinin velayet anlaşmasına göre çocuklar annelerinin yanında kalıyor ve Pitt çocuklarını her hafta birkaç gün görüyor. Ünlü oyuncunun Jolie'ye yakın oturması da çocuklarını sık sık görmesini kolaylaştırıyor.