Nazlı Hamarat eşi Cevdet Emir Şaşmaz'ın öldüğüne inanmıyor

Nazlı Hamarat öldürülen eşi Cevdet Emir Şaşmazla ilgili ilginç açıklamalarına yenilerini ekledi.

Nazlı Hamarat eşi Cevdet Emir Şaşmaz'ın öldüğüne inanmıyor
Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuk olan Nazlı Hamarat eşinin ölmediğini, bunların bir kurmaca olduğunu düşündüğünü şu sözlerle söyledi:

“Emir'in çok yakın olduğu bir kuzeni vardı. Çok samimiydik ben otopsi isteyince kuzeni bana karşı çıktı. Cenazeyle ilgili her şey planlanmıştı. Benim cenazeye gitmemi istemediler. Ben cenazeyi görmek istedim bana karşı çıkıldı. Cenazeyi açtırdım ve simsiyah ufacık bir yüz gösterildi. Sadece yüzünü gördüm ama ikna olmadım Emir olduğuna. Emir'in yakın arkadaşı Alpay'dan cenazeyi görmesini istedim çünkü tek başıma teşhis edemedim emin olamadım. Alpay da inanamadı ölünün Emir olduğuna. Ben bundan sonra otopsi istedim. Ben emin olmadan bu şekilde yaşamıma devam edemezdim çünkü. Katil olduğu düşünülen kişinin Emir'le tüm görünüşü aynı dişleri, gülüşü hatta boyu bile. Otopsi raporu yüzde 99,9 olarak sonuçlandı. Otopside sonra cenazeyi tekrar görmek istedim ve elindeki dövmeye bakmak istedim Emir'in kendi dövmesi yeşermişti ama cenazedeki dövme yeni yapılmış gibi siyahtı' diyen Nazlı Hamarat ölen eşinden şiddet gördüğünü söyledi. Kendisini korkutmak için nefessiz bırakmak için yastıkla boğmaya çalıştığını hatta saçlarını çektiğini söyledi.

Cevdet Emir Şaşmaz'ı öldürdüğü iddia edilen kişinin Emir Şaşmaz'a benzediğini ve kurmaca için özellikle katil gibi gösterildiğini de iddia etti. Katil olduğu düşünülen kişinin de ortada olmadığını, katil zanlısının annesinin de otopsi zamanı orada olduğunu onun tükürük örneği vermiş olabileceğini söyledi ve hala bu ölüme inanmadığını düşündüğünü belirtti.

Hamarat, 'Benim evde plastik makyaj için malzemeler ve yapay kan vardı Emir ölmeden önce bunlar kayboldu. Ortada büyük bir para var ve kasada olduğunu sanıyorum ve kasa açılamıyor kasa açılır ve içinden para çıkmazsa Emir yaşıyor demektir” dedi.

Nazlı Hamarat eşi Cevdet Emir Şaşmaz'ın öldüğüne inanmıyorNazlı Hamarat ilk kez konuştuNazlı Hamarat eşi Cevdet Emir Şaşmaz'ın öldüğüne inanmıyorSöylemezsem Olmaz - Emir Şaşmaz'ın yeni görüntüleri ortaya çıktı