Uçankuş TV'nin Süper Cumartesi Programında Sırlar Ortaya Döküldü

Süperstar Ajda Pekkan ile müziğin hitmani Sinan Akçıl’ı buluşturan Uçankuş TV’nin "Süper Cumartesi" programının yarın ekrana gelecek bölümüne, Emre Karayel ile ünlü aranjör Volga Tamöz’ün kızı Yaz Mira konuk oldu.

Uçankuş TV'nin Süper Cumartesi Programında Sırlar Ortaya Döküldü
Programda Ajda Pekkan, 'Erkekten para alıp alışveriş yapmaya alışkın değilim' dedi.

Hayatında bir kez Bodrum'da pazara gittiğini söyleyen Pekkan, 'Pazarın başında beni görüp tanıdılar ve arkamdan sesler yükseldi, 'Süperstar havluları, süperstar bilmem neleri' diye bağırmaya başladılar' şeklinde konuştu.

KURALIMA UYMAYAN ERKEK YOK OLUR

Emre Karayel, Ajda Pekkan'a 'Maço bir erkekle beraber olur muydunuz?' diye sordu. Süperstar, şu cevabı verdi:

'Hep patroniçe olduğum için benim kurallarım içinde yaşamıştır insanlar... Onun dışına çıkan yok olur. İstemezse bu kurallarda yaşamasın. Maço adamla işim olmaz. Sahiplenen erkek yanlış sahipleniyor, ruh hastası oluyor. Zamanla psikopatlaşıyor. Başında hoşlanıyorsun ama sonra kötü oluyor.' Ajda Pekkan'a bu kez Emre Karayel, 'Siz maço musunuz?' diye sordu, Süperstar, 'Ben gizli maçoyum' cevabını verdi.

HAYVANIN HER YERİNİ YERİM

Emre Karayel, yemek seçmediğini belirterek, 'Ben Adanalıyım, hayvanın kemiği ve derisi hariç her yerini yerim' dedi.

Sinan Akçıl ise 'Çok pis besleniyorum. Pis diye hitap edilen ne varsa hepsini seviyorum. Gece yarısı şırdan, tuzlama ne varsa yerim' itirafını yaptı. Ajda Pekkan, Sinan Akçıl'a 'Tabii herkes senin gibi baykuş gibi yaşamıyor, sen geceleri uyanıksın' diyerek ünlü müzisyenin baykuş gibi yaşadığını ifade etti.

Akçıl da baykuş gibi yaşadığını onayladı.

ÇAPKINLIĞIN ADINI FLÖRTÖZ YAPTILAR

Sinan Akçıl, Emre Karayel'e 'Çapkın mısın?' diye sordu. Karayel, 'Çapkınımdır ama bana flörtöz diyorlar. Yani benimkine kibar, dozunda flörtöz diyorlar' açıklamasını yapınca Akçıl, 'Bu adım adım ilerliyor, flörtöz, çapkın ve sapık olarak... Flörtöz adam eğlencelidir. Bir eşyayla da tatlı konuşurlar flört etmek herkese yakışıyor' yorumunu yaptı.

BİR KIZIM OLMASINI İSTİYORUM

Sinan Akçıl, Kızım şarkısını seslendirdikten sonra 'İnşallah benim de bir kızım olur. Zaten Kızım isimli bir şarkı yapmıştım. Şarkısı da hazır. Kıza 'Sen doğmadan sana şarkını bile yapmıştım diye havamı da atarım' dedi.

Akçıl'ın bu sözleri üzerine Ajda Pekkan 'Sen şanslısın. En azından, kız çocuğu olabiliriten var' diye konuştu.

YASAK AŞK BANA YASAK DEĞİL

Programda Sinan Akçıl 'Yasak Aşk' isimli şarkısını seslendirdikten sonra Emre Karayel'e 'Sen yasak aşka nasıl bakıyorsun?' diye sordu. Karayel, 'İnsanlar mutlulukları konusunda bencildir. O bana yasak değildir. O bunu yasaklayanlara yasaktır' cevabını verdi.

ATLARI OYUNCULUKTAN ÇOK SEVİYORUM

Hipodromda yarışan 5 atı olan Emre Karayel, 'Kazandığım parayı arpaya yatırıyorum. Eğer bir at koşuyorsa bir ayda 3 bin 500 TL'lik arpa yer. 'Sabah 06.00'da setin var' deseler kalkmam ama atlarımı görmek için koşarak gidiyorum. Atları oyunculuktan çok seviyorum diyeceğim ama bana iş vermeyecekler.'

Programda Volga Tamöz'ün süper yetenekli kızı Yaz Mira seslendirdiği Katy Perry'nin 'Dark Horse' ve Nil Karaibrahimgil'in 'Kanatlarım Var Ruhumda' şarkılarıyla kendisine hayran bıraktı.

Kaynak: İHA

Bu haber İHA API servisleriyle otomatik olarak yayınlanmıştır. Bu habere herhangi bir editöryal müdahale yapılmamıştır.