Hatice Aslan yine genç bir aşık buldu

Güzel oyuncu Hatice Aslan, "genç sevgili kuralını" bozmadı.

52 yaşındaki Hatice Aslan, kendisinden 19 yaş küçük Kenan Ece ile ilişkisini bitirdikten sonra yine genç bir erkekle görüntülendi. Hatice Aslan ile adının 'Okan' olduğu öğrenilen genç adam; önceki akşam Etiler'de yakalandı. Mekana birlikte gelen sevgililer, saat 05.45'e kadar sarmaş dolaş eğlendi.

AŞKLARI 15 GÜN ÖNCE BAŞLADI
Takvim'de yer alan habere göre, Hatice Aslan ile sevgilisi; çıkışta kendilerini bekleyen araçlarına binecekleri sırada patlayan flaşlarla adeta şoke oldu. Aslan, panik halinde kendisini aracın arka koltuğuna attı. Okan isimli genç adam ise bu durum karşısında şaşkına uğrarken hemen direksiyon başına geçti. Bu sırada gazeteciler ikilinin fotoğraflarını çekmeyi sürdürürken; güzel oyuncu yeni beraberliğiyle ilgili kendisine yöneltilen sorulara yanıt vermedi. Hatice Aslan ile sevgilisi; Ulus'ta gözden kayboldu. Aslan ile Okan isimli gencin; yaklaşık 15 gün önce ortak bir arkadaşları aracılığıyla tanıştığı ve o günden beri de aşk yaşadığı öğrenildi.

KENAN'I ÇABUK UNUTTU
Hatice Aslan ile Kenan Ece'nin bir dargın bir barışık yürüttükleri beraberlikleri, yaklaşık 2 ay önce tamamen bitti.

Kenan Ece'nin genç oyuncu Selen Öztürk'le yeni aşka yelken açmasından sonra Hatice Aslan da yeni bir sevgili bulmakta gecikmedi.

AŞKINI ÖZEL ŞOFÖR YAPTI
Gazetecileri görünce ne yapacağını şaşıran Hatice Aslan, sevgilisinin aracının arka koltuğuna oturdu. Aslan'ı görenler; "Aşkını özel şoförü sandı" yorumu yaptı.