Oryantal Didem: Tek başıma olsaydım Sabancı'ya yaklaşmıştım

Her Şey Dahil programına konuk olan Oryantal Didem, İbrahim Tatlıses'le yaşadığı polemik hakkında açıklamalarda bulundu.

Oryantal Didem: Tek başıma olsaydım Sabancı'ya yaklaşmıştım
İbrahim Tatlıses, eski oryantali Didem Kınalı'yı nankörlükle suçlamıştı. Kınalı'nın ''Sahneden ne kazandıysam yarısını Tatlıses'in şirketine ödedim'' açıklamasına kızan Tatlıses, Twitter'da 'Ulan ne vicdansız adammışım be! Senin de canın sağolsun kızım... İbo Show'Dan 2 milyar al sonra Almadım de... Kör ol, nankör olma. İki sene oturdun kira mı aldık!' diye yazmıştı.

Her Şey Dahil programına konuk olan Oryantal Didem yaşanılan bu olayla ilgili açıklamalarda bulundu. Didem, ''Türkiye'de oryantal denince akla ilk İbrahim Tatlıses gelir.'' diyerek şu açıklamalarda bulundu;

''TEK BAŞIMA GEÇİNİYOR OLSAYDIM SABANCI'YA YAKLAŞMIŞTIM''

''İbrahim bey benim huyumu bilir. Ben dobracı bir kızım yalan söyleyemem. Fakat ben tek başıma olsam benim kazandığım para bana hayli hayli yeterdi. Tek başıma geçiniyor olsaydım herhalde Sabancı'ya yaklaşmıştım. Şimdi benim bakmakla yükümlü olduğum bir ailem var.

ORYANTAL DENİNCE AKLA İBRAHİM TATLISES GELİR

Ben onu çok seviyorum. Ben şuan bu konumdaysam onun sayesinde. Çünkü Türkiye'de oryantal denilince akla İbrahim Tatlıses gelir. Ama benim bir ailem var. Bana ne kadar kırılırsa kırılsın onu çok seviyorum. O olmasa şuanda hiçbir oryantalin ismini siz de bilmezdiniz.''