Ortadoğu'da Beren ile Tuba karşılaştırması

Beren Saat ve Tuba Büyüküstün rekabeti Ortadoğu'ya da sıçradı. 'Extra Turki' programı, Hakan Yılmaz ve Kenan Ece'den iki yıldızı karşılaştırmalarını istedi

Ortadoğu'da yayın yapan MBC4 kanalında ekrana gelen'Extra Turki'programı son bölümünde Türk yıldızlarını masaya yatırdı. Kenan Ece ve Hakan Yılmaz'ın konuk olduğu programda iki ünlü oyuncudan, Beren Saat ve Tuba Büyüküstün arasında seçim yapmaları istendi.

BEREN SAAT DAHA AĞIR BASIYOR

ATV'de yayınlanan'Cesur Hemşire'dizisinde oynayan Hakan Yılmaz, Saat ve Büyüküstün arasındaki karşılaştırmayla ilgili şunları söyledi: "Aslına bakarsanız benim gözümde aynılar. Birbirlerine yakın işlerde oynuyorlar. Beren Saat'in bir yetenek yarışmasında komedi skeçlerinde yer aldığını görmüştüm ama Tuba'yı dramalardan başka işlerde görmedim. Bu yüzden Beren Saat ağır basıyor diyebilirim." Programın diğer konuğu Kenan Ece ise iki oyuncu için, "Kişisel olarak aralarında bir rekabet olduğunu düşünmüyorum. Sadece insanlara, ikisini karşılaştırmak enteresan geliyor. Ben kendi açılarından böyle bir dertleri olduğunu sanmıyorum. Bu, bence sadece magazinsel bir malzeme..." dedi.