İsyankar Motorcu Halil Sezai

İsyankar Motorcu Halil Sezai

İsyan” şarkısıyla çıkış yapan Halil Sezai, Ahmet Çelenk’in Etiler’deki doğum günü partisine yeni aldığı üç tekerli motosikletiyle katıldı.
Magazin 11 Temmuz 2012 Çarşamba   09:52:14
Haber Etiketleri : ,   Şarkıcı,   Halil Sezai

İsyan” şarkısıyla çıkış yapan Halil Sezai, Ahmet Çelenk 'in Etiler 'deki doğum günü partisine yeni aldığı üç tekerli motosikletiyle katıldı.

2 teker geldi 4 teker gitti


Halil Sezai, önceki gün Ahmet Çelenk 'in Etiler Günaydın Steak House 'daki doğum günü partisindeydi. Partiye üç tekerli motosikletiyle gelen şarkıcı, gecenin sonunda alkollü olduğu için mekandan otomobille ayrıldı.Anahtar arkadaşa emanet


Ancak bir süre sonra dayanamayıp motoru almak için geri döndü. Habercilerin hâlâ orada olduğunu görünce buna cesaret edemeyen ve alkollü motor kullanırken yakalanmaktan çekinen şarkıcı, anahtarı bir arkadaşına emanet ederek oradan uzaklaştı.

Gecenin sürprizi Halil Sezai 'nin iki arkadaşından geldi. Gösterişli motorun ünlü şarkıcıya ait olduğunu öğrenen iki hayranı, bir kağıda “34 isyan 34” yazarak motorun plaka yerine yapıştırdı.
GÜNCEL VİDEOLAR
Son Foto Galeriler
İdo Tatlısesten şampanyalı kutlama

SON DAKİKA HABERLER

www.beyazgazete.com Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı ve EPA Fotoğraf Ajansı'nın resmi abonesidir. Beyaz Gazete Broadcast Video çözümleri Metus teknolojisi ile gerçekleştirilmektedir.
Web sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir.
Kaynakları beraberinde belirtilmiştir. Haberleri kopyalamayınız.